Úvodní stránka > Aktuality > Další úspěšný ples

Další úspěšný ples

     Pobočka Svazu důstojníků a praporčíků při našem útvaru opět spojila své síly s obvodním oddělením Policie České republiky a městskou policií a uspořádala již VI. ročník tradičního plesu ozbrojených složek posádky Hranice.

     V pátek 10. února 2012 se tak v plně obsazené hranické Sokolovně sešli vojáci, policisté i strážníci se svými partnery, aby se dobře pobavili a odreagovali od každodenní zátěže. Pozvání přijali i vzácní hosté – starostka Města Hranice Radka Ondriášová, velitel 7. mechanizované brigády plukovník gšt. Josef Kopecký, vedoucí územního odboru PČR Přerov plukovník Martin Lebduška a řada dalších.

     O dobrou pohodu se starala olomoucká kapela Formace a moderátor Ladislav Dobeš. Alternativní zábavu nabízela produkce Vojenského uměleckého souboru Ondráš, velký úspěch zaznamenal hlavní host večera – hranická revivalová skupina ABBA.

     Uspořádání tradičního plesu výrazně napomohli také naši partneři svými sponzorskými dary. Za všechny je nutné poděkovat České zbrojovce Uherský Brod, VOP 026 Šternberk, Meoptě Přerov, Cestovní kanceláři BonTon Hranice, Strojírnám Olšovec, Zahradní technice Drahoslav Šobora, Hranice a Pálenici Tomáše Koláčka ze Stříteže nad Ludinou.

Fotogalerie

Nahoru