Úvodní stránka > Velitelé praporu

Velitelé praporu

od 1.10.1994 do 30.6.1996 podplukovník Ing. Zdeněk HANKO
od 1. 7.1996 do 31.5.1998 podplukovník Ing. Jiří MAREK
od 1. 6.1998 do 31.8.2001 podplukovník Ing. Miroslav KŰHTREIBER
od 1. 9.2001 do 31. 1. 2004  podplukovník Ing. Zdeněk HAVALA
od. 1. 2. 2004 do 10. 6. 2004 mjr. Ing. Pavel LIPKA (z pověření)
od 11.6.2004 do 9.9.2005 podplukovník Ing. Ivo STŘECHA
od 9. 9.2005 do 31.3.2010 podplukovník Ing. Pavel LIPKA
od 1. 4.2010 do 31.5.2015 podplukovník Ing. Jan ZEZULA Ph.D.
od 1.6.2015 do 31.8.2017

podplukovník gšt. Ing. Tibor BUDÍK

od 1.9.2017   podplukovník Ing. Petr BLECHA

Nahoru